E-link China Technology Co., Ltd.
E-link China Technology Co, Ltd.
Profesjonalna optyczna komunikacja światłowodowa i producenci urządzeń zabezpieczających telewizję kablową

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Konwerter szeregowy na światłowodowy

Orzecznictwo
Chiny E-link China Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny E-link China Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Inżynier rozwiązywał nasz problem bardzo szybko, a obsługa jest bardzo dobra. Bardzo profesjonalna fabryka.

—— Robert Lichtenstein-Kanada

Nie martwiłem się, kupowałem i testowałem, więc sprzęt jest w porządku. Więc sprzęt i logistyka są w porządku, utrzymujemy porządek i robimy interesy.

—— Anek - Tajlandia

Jestem bardzo zadowolony z konwertera mediów otrzymanych, jakość zamówienia OEM jest dobra.

—— Faize Akçaba-Turcja

E-link Sprzedaż jest bardzo profesjonalna, dają mi nie tylko produkt, ale także rozwiązanie. Wszystkie konwertery światłowodów i przełączniki PoE działają dobrze.

—— Patrícia Maia-Brazylia

Im Online Czat teraz

Konwerter szeregowy na światłowodowy

(10)
Chiny Przemysłowy szeregowy do światłowodowego konwertera multimodowego 110 x 104 x 28 mm fabryka

Przemysłowy szeregowy do światłowodowego konwertera multimodowego 110 x 104 x 28 mm

Przemysłowy konwerter RS232/RS422/RS485 szeregowy na światłowód, wielomodowy podwójny włókno 2Km Przegląd Seria LNK-277 to przemysłowy konwerter RS-232 / RS-422/RS-485 na światłowód, który konwertuje standardow... Czytaj więcej
2021-11-06 16:39:21
Chiny RS232 RS485 RS422 Konwerter światłowodowy FC LC SMF 20KM 15KV fabryka

RS232 RS485 RS422 Konwerter światłowodowy FC LC SMF 20KM 15KV

Przemysłowy konwerter szeregowy RS232 / RS485 / RS422 na światłowodowy Modem światłowodowy SMF 20KM Model: LNK-IRS93-SC20 Indeksy techniczne Model Seria LNK-IRS93 Złącze światłowodowe Standard SC, opcjonalnie ... Czytaj więcej
2021-11-03 16:01:19
Chiny Utwardzony konwerter mediów światłowodowych 4Ch RS232 / RS422 / RS485 z 2 portami światłowodowymi SFP fabryka

Utwardzony konwerter mediów światłowodowych 4Ch RS232 / RS422 / RS485 z 2 portami światłowodowymi SFP

Hartowany konwerter optyczny 4Ch RS232 / RS22 / RS85 z 2 portami światłowodowymi SFP Opis produktu Przegląd Seria LNK-GYS200 to pierścieniowy typ danych optycznych zapewniający 1 ~ 4Ch RS232 / 422/485 w ... Czytaj więcej
2021-07-15 16:06:05
Chiny EIA RS232 RS485 RS422 Konwerter światłowodowy Modem 2Mbps fabryka

EIA RS232 RS485 RS422 Konwerter światłowodowy Modem 2Mbps

Przemysłowy konwerter szeregowy RS232 / RS485 / RS422 na modem światłowodowy Model: seria LNK-IRS93 Przegląd Seria LNK-IRS93 to przemysłowy konwerter RS232/RS485/RS422 na światłowód, który konwertuje standardow... Czytaj więcej
2021-05-14 11:37:53
Chiny DC 12 ~ 48V światłowodu wielomodowego do przetwornika światłowodu w trybie jednomodowym -20 - 60 ℃ Temperatura pracy fabryka

DC 12 ~ 48V światłowodu wielomodowego do przetwornika światłowodu w trybie jednomodowym -20 - 60 ℃ Temperatura pracy

10 / 100M RJ45 do serwera szeregowego RS-232/485/422 DC12 ~ 48V Przegląd LNK-SE001 to szeregowy serwer urządzeń, który umożliwia szybką łączność z siecią. Posiada port RS-232/485/422 (port szeregowy RS-232: ... Czytaj więcej
2019-08-22 10:39:02
Chiny Seryjny serwer szeregowy RS232 na światłowód / Ethernet fabryka

Seryjny serwer szeregowy RS232 na światłowód / Ethernet

Model: Seria LNK-2401-RS232 Przegląd LNK-2401-RS232 zapewnia 4-portowy port RS232 (złącze RS-232: RJ45), 1 port 10 / 100Base-Tx Ethernet i 1 port światłowodowy. Zapewnia silne narzędzia do konfiguracji funkcji ... Czytaj więcej
2019-05-23 15:16:17
Chiny SC Standardowy jednomodowy konwerter mediów światłowodowych RS232 / RS422 / RS485 Serial To Fiber fabryka

SC Standardowy jednomodowy konwerter mediów światłowodowych RS232 / RS422 / RS485 Serial To Fiber

Model: Seria LNK-277 Przegląd Seria LNK-277 to przemysłowy konwerter RS-232 / RS-422 / RS-485 na światłowód, który konwertuje standardowy transceiver RS-232 / RS-422 / RS-485 na łącze światłowodowe w celu przed... Czytaj więcej
2019-03-13 16:50:29
Chiny Przemysłowy konwerter światłowodowy 2-kanałowy z podwójnym pierścieniem i 2 portami SFP, RS232 / RS22 / RS85 fabryka

Przemysłowy konwerter światłowodowy 2-kanałowy z podwójnym pierścieniem i 2 portami SFP, RS232 / RS22 / RS85

Przemysłowy konwerter światłowodowy 2-kanałowy z podwójnym pierścieniem i 2 portami SFP, RS232 / RS22 / RS85 Opis produktu Zalecane produkty: 4-portowe switche przemysłowe POE Gigabit Ethernet + 2xSFP Przegląd ... Czytaj więcej
2017-11-14 17:53:10
Chiny Konwerter RS232 / RS422 / RS485 na światłowodowy konwerter światłowodowy z SC SM 20Km fabryka

Konwerter RS232 / RS422 / RS485 na światłowodowy konwerter światłowodowy z SC SM 20Km

Szeregowy RS232 / RS422 / RS485 do modemu światłowodowego, SM dwukanałowy 20Km SC Przegląd Seria LNK-277 to przemysłowy konwerter RS-232 / RS-422 / RS-485 przemysłowy, który konwertuje standardowy nadajnik... Czytaj więcej
2017-04-07 14:14:21
Chiny Jednofunkcyjny konwerter szeregowy na światłowód, Rs485 na światłowodowy konwerter Ethernet fabryka

Jednofunkcyjny konwerter szeregowy na światłowód, Rs485 na światłowodowy konwerter Ethernet

10 / 100M Serwer portów szeregowych RS232 / 485/422 Przegląd LNK-SE001 to szeregowy serwer urządzeń, który umożliwia szybką łączność z siecią. Posiada port RS-232/485/422 (port szeregowy RS-232: DB9M, RS-484... Czytaj więcej
2017-04-07 14:14:21
Page 1 of 1