E-link China Technology Co., Ltd.
E-link China Technology Co, Ltd.
Profesjonalna optyczna komunikacja światłowodowa i producenci urządzeń zabezpieczających telewizję kablową

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPrzełącznik HDMI na światłowód

Przedłużacz światłowodowy 4K SFP LC 80 km HDMI 10.3 Gb/s Przedłużacz światłowodowy jednomodowy

Chiny E-link China Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny E-link China Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Inżynier rozwiązywał nasz problem bardzo szybko, a obsługa jest bardzo dobra. Bardzo profesjonalna fabryka.

—— Robert Lichtenstein-Kanada

Nie martwiłem się, kupowałem i testowałem, więc sprzęt jest w porządku. Więc sprzęt i logistyka są w porządku, utrzymujemy porządek i robimy interesy.

—— Anek - Tajlandia

Jestem bardzo zadowolony z konwertera mediów otrzymanych, jakość zamówienia OEM jest dobra.

—— Faize Akçaba-Turcja

E-link Sprzedaż jest bardzo profesjonalna, dają mi nie tylko produkt, ale także rozwiązanie. Wszystkie konwertery światłowodów i przełączniki PoE działają dobrze.

—— Patrícia Maia-Brazylia

Im Online Czat teraz

Przedłużacz światłowodowy 4K SFP LC 80 km HDMI 10.3 Gb/s Przedłużacz światłowodowy jednomodowy

4K SFP LC 80km HDMI Fiber Extender 10.3Gbps Single Mode Fiber Extender
4K SFP LC 80km HDMI Fiber Extender 10.3Gbps Single Mode Fiber Extender
video play

Duży Obraz :  Przedłużacz światłowodowy 4K SFP LC 80 km HDMI 10.3 Gb/s Przedłużacz światłowodowy jednomodowy

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: E-link
Orzecznictwo: RoHS,CE,FCC
Numer modelu: Seria LNK-MHA4K
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 para
Cena: To be negotiated
Szczegóły pakowania: Standardowy pakiet eksportowy HDMI Fiber Extender
Czas dostawy: 5-15 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 500 par / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Sygnały wejściowe: HDMI Złącze: Żeńskie złącze HDMI typu A
Wsparcie sygnału: Standard formatu HDMI 1.4a HDMI i zgodność z HDCP Wsparcie wideo: 1920x1200/1080p@60Hz, do 4K*2K@30Hz
Dynamiczny EDID: Plug & Play, nie trzeba się uczyć Interfejs audio: Zewnętrzny dźwięk stereo 3,5 mm
Złącze światłowodowe: SFP/LC Pasmo: 10,3 Gb/s
temperatura robocza: -10 do + 60°C Wymiary (SxGxW): 2,87 x 1,73 x 0,69 cala (73 x 44 x 17 mm)
Waga: 60g / 0,13 funta Zasilacz: 5~12V DC
Rozpraszanie mocy: <5W Certyfikaty bezpieczeństwa: CE, FCC, RoHS
High Light:

Przedłużacz światłowodowy SFP LC HDMI

,

przedłużacz światłowodowy 80 km HDMI

,

przedłużacz światłowodowy jednomodowy 10

Micro Mini 4K HDMI Przedłużacz światłowodowy z zewnętrznym dźwiękiem

 

Przegląd

 

Wzmacniacze światłowodowe 4K HDMI serii LNK-MHA4K są przeznaczone do obsługi transmisji nieskompresowanego bezstratnego sygnału HDMI 1.4a i dźwięku stereo przez światłowód na odległość do 80 km, w rozdzielczości 4Kx2K.

Nadajnik konwertuje sygnał HDMI na pojedynczy szeregowy strumień danych 10Gb/s do transmisji przez światłowód.Odbiornik konwertuje dane szeregowe z powrotem na sygnał HDMI.Transceivery są zgodne z RoHS i nie zawierają ołowiu zgodnie z wymaganiami w Europie i Chinach.Ten produkt jest idealny do wyświetlaczy wielkoekranowych, systemów konferencyjnych i domowej rozrywki i tak dalej.Urządzenie posiada zdolność przeciwdziałania zakłóceniom, aby zapewnić stabilność sygnału.

 

 

funkcje

 

► Obsługa HDMI 1.4a i HCCP1.2

► Transmisja nieskompresowana, bez opóźnień, bez strat

► Obsługa sygnału DDC CEC HPD

► Szybkość transmisji danych do 10,3 Gb/s

► Odległość transmisji do 80 km przez kabel światłowodowy

► Obsługuje wszystkie tryby do rozdzielczości 4K*2K@30Hz

► Obsługa zewnętrznego dźwięku stereo

► Możliwość podłączenia podczas pracy, odporność na zakłócenia EMI/RFI

► Miniaturowy kształt ułatwiający użytkowanie i instalację

► 850nm VCSEL i PIN Fotodetektor

► Temperatura obudowy operacyjnej: -10 ~ 60 ° C

 

 

Indeksy techniczne

 

Rodzaj przedłużacza Nadajnik światłowodowy dla sygnału HDMI przez kabel światłowodowy
Sygnały wejściowe HDMI
Złącze Żeńskie złącze HDMI typu A
Wsparcie sygnału Standard formatu HDMI 1.4a HDMI i zgodność z HDCP
Wsparcie wideo 1920x1200/1080p@60Hz, do 4K*2K@30Hz
Wsparcie audio Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, DTS, DTS-ES 6.1, DTSHD, DTS-HD-HRA, DTS-HD Master, (PCM-2CH)
Podpróbkowanie barwy Przestrzeń barw, 420, 400
Dynamiczny EDID Plug & Play, nie trzeba się uczyć
Interfejs audio Zewnętrzny dźwięk stereo 3,5 mm
Złącze światłowodowe SFP/LC
Pasmo 10,3 Gb/s
Odległość transmisji 300m (poprzez światłowód OM3)
Do 80 km (przez światłowód jednomodowy)
temperatura robocza -10 do + 60°C
Temperatura przechowywania -20 do +85°C
Wilgotność 5% do 90% RH (bez kondensacji)
MTBF 100 000 godzin
Wymiary (SxGxW) 2,87 x 1,73 x 0,69 cala (73 x 44 x 17 mm)
Waga 60g / 0,13 funta
Zasilacz 5~12V DC
Rozpraszanie mocy <5W
Certyfikaty bezpieczeństwa CE, FCC, Rohs

 

 

Informacje o zamawianiu

 

 

Model Opis
LNK-MHA4K-MM Przedłużacz światłowodowy Micro Mini HDMI: 1-kanałowy sygnał HDMI (4K*2K) + 1-kanałowy dźwięk stereo, OM3 Multi-mode Dual Fiber, 300 metrów, LC, w tym 1 nadajnik i 1 odbiornik, wejście zasilania 5~12V DC
LNK- MHA4K-S20 Przedłużacz Micro Mini HDMI: 1-kanałowy sygnał HDMI (4K*2K) + 1 kanał stereo audio, jednomodowe pojedyncze światłowód, 20km, LC, w tym 1 nadajnik i 1 odbiornik, wejście zasilania 5~12V DC
LNK- MHA4K-S40 Przedłużacz Micro Mini HDMI: 1-kanałowy sygnał HDMI (4K*2K) + 1 kanał stereofoniczny dźwięk, jednomodowe pojedyncze światłowód, 40km, LC, w tym 1 nadajnik i 1 odbiornik, wejście zasilania 5~12V DC
LNK- MHA4K-80 Przedłużacz Micro Mini HDMI: 1-kanałowy sygnał HDMI (4K*2K) + 1-kanałowy dźwięk stereo, jednomodowe podwójne światłowód, 80km, LC, w tym 1 nadajnik i 1 odbiornik, wejście zasilania 5~12V DC
LNK-MHA4K-S80 Przedłużacz Micro Mini HDMI: 1-kanałowy sygnał HDMI (4K*2K) + 1 kanał stereo audio, jednomodowe pojedyncze światłowód, 80km, LC, w tym 1 nadajnik i 1 odbiornik, wejście zasilania 5~12V DC

 

 

Szczegóły kontaktu
E-link China Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Tony Wang

Tel: +8613682459576

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)