E-link China Technology Co., Ltd.
E-link China Technology Co, Ltd.
Profesjonalna optyczna komunikacja światłowodowa i producenci urządzeń zabezpieczających telewizję kablową

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Moduł nadawczo-odbiorczy optyczny SFP

Orzecznictwo
Chiny E-link China Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny E-link China Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Inżynier rozwiązywał nasz problem bardzo szybko, a obsługa jest bardzo dobra. Bardzo profesjonalna fabryka.

—— Robert Lichtenstein-Kanada

Nie martwiłem się, kupowałem i testowałem, więc sprzęt jest w porządku. Więc sprzęt i logistyka są w porządku, utrzymujemy porządek i robimy interesy.

—— Anek - Tajlandia

Jestem bardzo zadowolony z konwertera mediów otrzymanych, jakość zamówienia OEM jest dobra.

—— Faize Akçaba-Turcja

E-link Sprzedaż jest bardzo profesjonalna, dają mi nie tylko produkt, ale także rozwiązanie. Wszystkie konwertery światłowodów i przełączniki PoE działają dobrze.

—— Patrícia Maia-Brazylia

Im Online Czat teraz

Moduł nadawczo-odbiorczy optyczny SFP

(44)
Chiny Multiplekser SFP Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 2x1.25G do 2.5G Obsługa Hot Swap fabryka

Multiplekser SFP Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 2x1.25G do 2.5G Obsługa Hot Swap

Multiplekser światłowodowy SFP 2x1,25 G do 2,5 G Model: LNK-FMSFP-2100 Series Przegląd Gigabitowy multiplekser światłowodowy z serii LNK-FMSFP-2100 agreguje 2-portowy gigabitowy SFP w 1 port 2,5G SFP uplink, ... Czytaj więcej
2019-03-13 16:22:06
Chiny Aktywny kabel optyczny Światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy OM2 Długość kabla 1m 10G SFP + Do SFP + fabryka

Aktywny kabel optyczny Światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy OM2 Długość kabla 1m 10G SFP + Do SFP +

Długość kabla OM2 1m 10G SFP + do SFP + Aktywny kabel optyczny SFP Optical Transceiver 1. Aplikacje Datacom 10G Ethernet Inna wysokoprzepustowa sieć transmisji danych 2. Funkcje 10 Gb / s aktywny kabel optyczny ... Czytaj więcej
2019-03-13 16:22:06
Chiny Moduł 10G Sfp Pojedynczy pasywny miedziany DAC Bezpośrednio mocowany kabel Twinax 1m fabryka

Moduł 10G Sfp Pojedynczy pasywny miedziany DAC Bezpośrednio mocowany kabel Twinax 1m

10G SFP + bezpośrednie mocowanie pasywnych kabli miedzianych LNK-DP18XX-XXX 1. Aplikacje 10G Ethernet InfiniBand, Fibre Channel 4G / 8G / 10G Sonet Obsługa wielu platform Wysokowydajne klastry obliczeniowe ... Czytaj więcej
2019-03-13 16:22:06
Chiny Pasywna miedź DAC Bezpośrednio dołączony kabel Twinax 40G QSFP + do QSFP + 0,02 Watt fabryka

Pasywna miedź DAC Bezpośrednio dołączony kabel Twinax 40G QSFP + do QSFP + 0,02 Watt

40G QSFP-SFP Pasywne bezpośrednie kable miedziane LNK-DP3CXX-XXX 1. Aplikacje 40G QSFP + do 10G SFP + 10G / 40Gigabit Ethernet InfiniBand4x SDR, DDR, QDR Przełączniki, routery i karty HBA Centra danych 2. ... Czytaj więcej
2019-03-13 16:22:06
Chiny 4 kanałowy optyczny moduł nadawczo-odbiorczy SFP 40G QSFP + do 4xSFP + pasywny kabel miedziany fabryka

4 kanałowy optyczny moduł nadawczo-odbiorczy SFP 40G QSFP + do 4xSFP + pasywny kabel miedziany

40G QSFP-4 * SFP Pasywne bezpośrednie kable miedziane LNK-DP5CXX-XXX 1. Aplikacje Ethernet 10G / 40G InfiniBand, Fibre Channel 4G / 8G / 10G Sonet Obsługa wielu platform Wysokowydajne klastry obliczeniowe ... Czytaj więcej
2019-03-13 16:22:06
Chiny 100G QSFP28 do 4x25G SFP28 DAC Sfp Bezpośredni kabel do podłączenia pasywnej sieci centrów danych fabryka

100G QSFP28 do 4x25G SFP28 DAC Sfp Bezpośredni kabel do podłączenia pasywnej sieci centrów danych

100G QSFP28 do 4 * SFP28 pasywne kable miedziane LNK-DPAD30-XXX 1. Aplikacje 100GE / 25 Gigabit Ethernet Przełączniki, routery i karty HBA Sieć centrów danych 2. Funkcje Obsługa 100 Gb / s do 4 x 25 Gb / s Pr... Czytaj więcej
2019-03-13 16:22:06
Chiny Przewód miedziany bezpośredniego zasilania 3.3V 100G QSFP28 do QSFP28 Zgodny z ROHS fabryka

Przewód miedziany bezpośredniego zasilania 3.3V 100G QSFP28 do QSFP28 Zgodny z ROHS

100G QSFP28 do QSFP28 Pasywne kable miedziane bezpośrednie LNK-DP7D30-XXX 1. Aplikacje 100 Gigabit Ethernet Fibre Channel przez Ethernet Przemysł przechowywania danych i komunikacji Przełącznik / router / karta ... Czytaj więcej
2019-03-13 16:22:06
Chiny E-Link SFP Optical Transceiver Module CWDM Mux / Demux Module w 1U / 2U Rack Mount fabryka

E-Link SFP Optical Transceiver Module CWDM Mux / Demux Module w 1U / 2U Rack Mount

4-kanałowy, 6-kanałowy, 8-kanałowy, 16-kanałowy, 18-kanałowy moduł CWDM Mux / Demux w obudowie rack 1U / 2U Przegląd Moduł CWDM do montażu w szafie rackowej 1U / 2U E-link został specjalnie zaprojektowany do ... Czytaj więcej
2019-03-13 16:22:06
Chiny Moduł CWDM Mux / Demux SFP Optical Transceiver 1270-1610 nm Kaseta długości fali w LGX fabryka

Moduł CWDM Mux / Demux SFP Optical Transceiver 1270-1610 nm Kaseta długości fali w LGX

4-kanałowy, 6-kanałowy, 8-kanałowy, 16-kanałowy, 18-kanałowy moduł CWDM Mux / Demux w kasecie LGX Przegląd Kaseta LGX CWDM firmy E-link ma obudowę z twardego metalu. Został zintegrowany z adapterami świat... Czytaj więcej
2019-03-13 16:22:06
Chiny Obudowa ABS SFP Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy CWDM Mux / Demux Niska strata wtrąceniowa fabryka

Obudowa ABS SFP Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy CWDM Mux / Demux Niska strata wtrąceniowa

4-kanałowy, 6-kanałowy, 8-kanałowy, 16-kanałowy, 18-kanałowy moduł CWDM Mux / Demux w obudowie ABS Przegląd Skrzynka ABS E-link CWDM jest jedną z najczęściej stosowanych metod pakowania. Posiada mocną osłonę z ... Czytaj więcej
2019-03-13 16:22:06
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|